Justwood

ЧП Justwood

Киев
Тел.:
Loading +380 Показать телефон +380 44 577 1375
Моб.:
Loading +380 Показать телефон +380 50 262 8811
  • Контакты
Описание

ЧП Justwood

Торгова марка «Justwood» — це вітчизняний виробник меблів на замовлення з екологічно чистої натуральної деревини. Компанія була організована і розпочала свою діяльність у 2002 році. За весь цей не малий відрізок часу ми отримали величезний професійний досвід, за українськими та європейськими стандартами організували виробничу лінію, сформували дилерську діяльність, налагодили доставку нашої продукції по всій Україні та навіть за її межами, і найголовніше зарекомендували себе як надійний виробник меблів з дерева.

Завдяки професійному німецькому обладнанню ми виготовляємо якісні і безпечні меблі. Матеріали і комплектуючі, які використовуються для виготовлення меблів з дерева, ми купуємо тільки у перевірених і надійних постачальників. Ми не акцентуємо увагу на дешевих деталях. Наша ціль це високоякісна, безпечна і гарна продукція, яка гідно відноситься до класу елітних меблів.

Ми гарантуємо індивідуальність, уважність та повагу до кожного клієнта, ми постійно прислуховуємось до всіх ваших урахувань та побажань. Якість, практичність та дизайн – це ті пріоритети та критерії, якими ми керуємось завжди.

Нас не лякають нестандартні рішення, навпаки ми із задоволенням беремось за неординарні і цікаві проекти. Всі наші меблі з дерева виготовляються за ескізами замовника, або ж за ескізами розробленими нашими дизайнерами, а отже є унікальними.

Купувати меблі стало зручно і якщо ви завітали на сторінки нашого сайту, то однозначно ви є шанувальником якісних і елітних меблів з дерева. Тому запрошуємо вас переглянути наш каталог, де представлена повна інформація про товар. З усіма питаннями, стосовно дерев’яних меблів на замовлення, звертайтесь до наших фахівців, які із задоволенням розкажуть про всі деталі та зможуть дати відповіді на ваші запитання. Будемо раді бачити вас в нашому офісі, де ви зможете побачити наші вироби і переконатися в якості.
Обновление: 29.10.2015
Зарегистрировано: 29.10.2015
Идентификатор: 34461
Отзывы о компании
Loading
E-Mail:
следить за ответами
www.decor.ua/f/Justwood
QR-код страницы компании Justwood
Ссылка для мобильных устройств
Justwood на карте
Центральный офис
Киев, ул. Бориса Гмыри, 3
1 подписчик
Ирина
Ирина
Популярность компании
599 позиция в рейтинге страниц
Всего просмотров: 126