CAVIO Interiors

CAVIO Interiors

Киев
Тел.:
Loading +380 Показать телефон +380 44 490 5703
  • Контакты
Спальни, кровати:
camelgroup
Описание

CAVIO Interiors

Салон Cavio Interiors – мебель & интеръеры

Что значит слово Cavio? В нем заключена эксклюзивность интерьера и утонченность каждого предмета мебели, тот благородный стиль, который придает изысканную элегантность любому уголку дома…
Cavio – это очарование былых времен, это наслаждение исключительным мастерством краснодеревщиков, отточенным великими традициями, суть которых соединилась в трех словах: «Сделано в Италии».
Cavio – это уют… то, что переносит вас в романтическую атмосферу итальянского стиля. Это марка на все времена, потому что красота и качество принадлежат к вечным ценностям…
Обновление: 24.05.2018
Зарегистрировано: 01.01.2008
Идентификатор: 1603
Отзывы о компании
Loading
E-Mail:
следить за ответами

Олександр
Як не купити реставровані б/у меблі в магазині «Cavio»?

Купівля меблів у торговельній мережі так званого елітного класу, на превеликий жаль, ще не запорука того, що вас нагло не обдурять. Іноді пересічному покупцеві важко й уявити, що відома «італійська» компанія, на зразок Cavio, яка «поєднує неповторний стиль та старовинні традиції знаменитої італійської майстерності...» (цитата з їхнього сайту), займається елементарним шахрайством, обманом покупців, а її топ-менеджмент організовує торгівлю за правилами блошиного ринку.
Нещодавно я купив крісло в магазині «Cavio», що знаходиться в меблевому центрі «4ROOM» (м. Київ). Симпатичний продавець Юля щиро запевняла, що мені привезуть нове крісло прямісінько зі складу і зовсім-зовсім не те, що стоїть у них уже декілька років у магазині як зразок. На мої слова, що жити цей меблевий виріб буде не довго під вагою моїх 114 кілограмів та що я зможу відрізнити реставрований стілець від нового, Юля з упевненістю відповіла, що все буде ОК і що у мене буде новісіньке крісло.
Крісло привезли відреставроване... Повернув я його з неприємними коментарями про елітну китайсько-румунську фірму «Cavio» та її брехливих українських продавців. Це засмутило Юлю і зовсім не вплинуло на її українське, явно не італійське, начальство. Бог з нею, з Юлею, з молодою дівчиною, що бреше покупцям. Хоча розумно було б чесно визнати, що крісло браковане, і надати покупцеві додаткову велику знижку. Рано чи пізно хтось би його і купив. Бачили б очі, що купували.
14 февр. 2015 г., 13:29
ОтветитьПожаловаться на спам
www.decor.ua/f/cavio
QR-код страницы компании CAVIO Interiors
Ссылка для мобильных устройств
CAVIO Interiors на карте
Центральный офис
Киев, Велика Васильківська, 56 03124