Як вибрати підлогове покриття?

Як вибрати підлогове покриття?

Про нюанси експлуатації і правила вибору різних видів підлогових покриттів
calendar_today
14 вересня 2015
query_builder
visibility
1 387

У питанні обробки житлового приміщення дрібниць не буває. Можна звикнути до не зовсім рівної стелі або не звертати увагу на відтінок фарби на стінах. Але ось підлогове покриття грає куди більш важливу роль у створенні комфорту в приміщенні.

Підлогові покриття
Що вибрати?

Спочатку потрібно визначитися з типом підлогового покриття. На сьогоднішній день варіантів безліч:
• ламінат;
• лінолеум;
• паркет;
• дошка для підлоги;
• керамічна плитка;
• керамограніт;
• ковролін;
• підлога з пробки;
• наливна підлога.

Кожне з перерахованих покриттів має свої переваги і недоліки, може відрізнятися екологічністю, довговічністю, зовнішнім виглядом, ціною.

Самим екологічним покриттям вважається підлогова дошка. Елітна підлога — це традиційно паркет. Компромісним варіантом ціна/якість багато будівельників називають ламінат. Найбільш економічний лінолеум — головне вибрати якісний матеріал. Ковролін дуже «затишний», але вимагає регулярного чищення. Підлоги з керамічної плитки і керамограніту міцні та довговічні.

Навіть у невеликій квартирі можна використовувати різні види підлогових покриттів для різних приміщень.

Відносно новим словом в обробці приміщень вважається коркова підлога, який має відмінні теплоізоляційні властивості. Модною новинкою на сьогоднішній день є наливна підлога — схожий на гумуПВХ-матеріал, який заливається на підготовлену поверхню і вирівнюється шпателем. Цей варіант покриття дозволяє застосовувати найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Всякому покриттю своє місце

Навіть у невеликій квартирі можна використовувати кілька видів підлогових покриттів — все залежить від типу кожного конкретного приміщення і переваг власників житла.

Плиткою традиційно викладають санвузол — ванну і туалет. Можна покласти це покриття також у кухні або коридорі — простота прибирання забезпечена. У разі, якщо хочеться візуально відокремити «робочу» частину кухні від обідньої або виділити зону передпокої, можна скомбінувати два варіанти підлогових покриттів, наприклад, плитка + паркет.

Підлогові покриття

Ламінат і лінолеум застосовуються переважно в житлових кімнатах і коридорах. Доглядати за цими покриттями також нескладно.

Вітальню можна викласти паркетом, який підкреслює «статусність» головної кімнати в будинку.

У дитячій буде відмінно виглядати пробка або ковролін. Пробкова підлога тепла, екологічна і безпечна. А ковролін забезпечить тепло- і шумоізоляцію.

Однак, всі ці позитивні властивості продемонструють тільки якісні покриття. Інтернет-магазин «Нова лінія» відповідає за якість товарів, що продаються, тут можна замовити будь-яке підлогове покриття, заплативши при цьому розумну ціну.

Кожен із видів підлогових покриттів має свої «вразливі місця», знаючи про які і дотримуючись простих правил можна продовжити термін служби нової підлоги.

Правила експлуатації

Кожен із видів підлогових покриттів має свої «вразливі місця», знаючи про які і дотримуючись елементарних правил, можна продовжити термін служби нової підлоги. Отже, роблячи вибір на користь того чи іншого покриття, зверніть увагу на наступні моменти:
• Бережіть паркетну підлогу від впливу води. Роздуті дощечки непридатні для подальшого використання. По мірі експлуатації паркет періодично можна оновлювати — шліфувати і покривати свіжим лаком.
• Керамічна плитка може тріснути від сильного удару, тому будьте обережні при експлуатації.
• Ламінат практично не поглинає звуки. Якщо сусіди чують ваші кроки, можливо, ламінат — не кращий варіант покриття.
• Ковролін трудомісткий у догляді. Він швидко збирає пил і шерсть тварин, вимагає щоденного прибирання.

Підлогові покриття
Питання ціни

Чи не найважливішим фактором при виборі підлогового покриття є його ціна. Інтернет-магазин «Нова лінія» порадує демократичними цінами, проте якість не може коштувати дешево. Бюджетний лінолеум тут можна придбати приблизно від 60 грн за квадратний метр, ковролін — від 90 грн. Ламінат коштує дорожче — від 350 грн, а паркетна дошка ви зможете придбати за ціною від 500 грн.

Перейти до вибору підлогового покриття

 
Огляди
MTKT 2013: короткий отчет от компании Хомакс
Огляди
Корпорация «Zephyr»: современные вытяжки для современной кухни
Огляди
Вибираємо комп'ютерний стіл
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями