У Греції вуличні меблі надрукували із зібраної сировини

47
У Греції вуличні меблі надрукували із зібраної сировини
The New Raw
DECOR.ua  Меблевий Каталог
Автор:
Оцінка: 
У грецькому місті Салоніки запустили проект Print Your City, у рамках якого містяни збирають пластик на переробку для створення вуличних меблів. Ініціатива є частиною програми «Майбутнє без сміття» (Zero Waste Future) компанії «Coca-Cola» в Греції. Ідея належить нідерландській творчій команді The New Raw. 11 січня 2019 року на площі міста були розміщені перші друковані меблі.

Проект з переробки пластикових відходів з використанням 3D-друку, як прототип, був продемонстрований в Амстердамі в 2018 році. Ідею підтримала Coca-Cola в Греції і була створена лабораторія Zero Waste Lab.

До реалізації проекту активно залучили містян. На першому етапі вони проголосували за місце, де поставили меблі, і за модель для друку. Далі розмістили спеціальні контейнери для збору сировини. Потрібно було принести митий пластик з маркуванням PP, PE, PET (поліпропілен та поліетилен). Сировину подрібнили, очистили і направили на 3D-принтер для друку обраної моделі.

Читайте ще: Британська дизайнерка візуалізувала сміття

Лабораторія Zero Waste Lab відкрита для відвідування. Можна простежити процес повної переробки від відходів до продукту.

Проект триває далі.
Loading
Тел .:
Loading044 237-XX-XX Показати телефон +380 44 237 2567
Ідентифікатор: 2975
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще новини компанії DECOR.ua Меблевий Каталог: