БК Технологічне бюро

ЧП БК Технологічне бюро

Київ
Тел.:
+380 95 273 XX XX +380 95 273 5544
Моб.:
+380 95 273 XX XX +380 50 335 1535
Тел.:
+380 95 273 XX XX +380 95 453 9309
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ЧП БК Технологічне бюро

«Технологічне БЮРО»
деревообробне обладнання та комплектуючі: деревообробні верстати, деревообробний інструмент.

Вже понад 10 років група компаній «Технологічне БЮРО» успішно працює на ринку деревообробної та меблевої промисловості України, надаючи повний спектр обладнання від провідних світових виробників. Починаючи з 2016 року, компанія «Технологічне БЮРО», як один із провідних операторів українського ринку з постачання деревообробних верстатів, деревообробного інструменту та витратних матеріалів для деревообробних підприємств, провела реорганізацію з розширенням програми продажів з метою її адаптації до поточних вимог і запитам ринку. Тепер для вітчизняного деревообробника стали доступні нові пропозиції по комплектації лісопильних виробництв, а також різні можливості по подальшій переробці деревини.
Компанія щорічно бере участь в найбільших тематичних виставках, представляючи унікальне обладнання і сучасні технології для самого вимогливого клієнта. Знання про останні новинки й досягнення в області верстатобудування, а також багаторічний досвід плідної співпраці з найбільшими світовими виробниками, дозволяють нам професійно підходити до створення нових і модернізації діючих підприємств будь-якої продуктивності, гостро відчувати й задовольняти запити споживачів деревообробного обладнання з урахуванням специфіки українського ринку.
У постійній наявності деревообробне обладнання, деревообробні верстати, деревообробний інструмент, комплектуючі для меблевого, столярного, лісопильного виробництва, обладнання для виробництва будинків, а також великий склад запчастин для оперативної технічної допомоги. Колектив компанії «Технологічне БЮРО» складається з дипломованих фахівців і інженерів, що мають практичний досвід роботи на деревообробних виробництвах в Україні, а також регулярно відвідують провідні світові верстатобудівні форуми. Співробітники підприємства знаходяться в стані постійного моніторингу ситуації на світовому ринку обладнання, що дозволяє надавати замовнику актуальну інформацію та оптимальні пропозиції. Це дозволяє проводити постійну модифікацію спектру пропозицій деревообробного обладнання в залежності від поточної кон'юнктури ринку.
Виходячи з цілей і можливостей Вашого підприємства, наші фахівці допоможуть знайти рішення для кожного клієнта індивідуально. Наша компанія пропонує обладнання від найпростіших деревообробних верстатів побутових, використовуваних в побутових умовах домашніх господарств, до високопродуктивних виробничих ліній промислового масштабу. Також наші співробітники можуть запропонувати деревообробні універсальні верстати на яких можна виробляти практично всі технологічні операції пов'язані з механічною обробкою деревини. Завдяки кваліфікованої консультації Ви зробите вибір найбільш ефективного обладнання і в найкоротші терміни зможете організувати і реалізувати прибуткове виробництво. Послуги з інжинірингу надаються в кооперації з провідними європейськими компаніями, що спеціалізуються на підборі, виробництві та постачанні обладнання для підприємств будь-якого рівня складності, а також з урахуванням накопиченого нами досвіду стосовно специфіки українського ринку. Для демонстрації найцікавіших моделей верстатів, компанія має в своєму розпорядженні виставковим залом, де Ви можете побачити обладнання ще до його придбання, а також випробувати його в роботі!
Співробітники технічної служби завжди в робочий час присутні в виставковому залі і можуть дати професійні консультації по експлуатації деревообробних верстатів, деревообробних інструментів, деревообробного обладнання, провести пусконалагоджувальні та ремонтні роботи. Також фахівці компанії «Технологічне БЮРО» проводять навчання Ваших співробітників роботі на верстатах і їх обслуговування. Завдяки цьому деревообробні верстати в Україні, що поставляються нашою компанією працюють довго і якісно, ​​приносячи, таким чином, Вам задоволення і прибуток.
Наша філософія - не гнатися за миттєвою вигодою, а будувати з нашими партнерами послідовні і довгострокові взаємини. Наш пріоритет - плідну і взаємовигідну співпрацю!
Оновлення: 08.04.2022
Зареєстровано: 14.09.2017
Ідентифікатор: 35193
Відгуки про компанію
www.decor.ua/ua/f/tehnologicheskoe
БК Технологічне бюро на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Ізюмська, 5 03039