ФОП ЯТАКБАЧУ

Київ
Тел.:
+380 97 121 XX XX +380 97 121 2812
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ФОП ЯТАКБАЧУ

Наша команда - це команда професіоналів нового покоління з європейським розумінням архітектури та дизайну. Ми надаємо повний спектр послуг, починаючи від розробки проекту до повної його реалізації. Для нас немає кордонів, не існує шаблонів! Дизайн від студії «ЯТАКБАЧУ» - це успішне поєднання практичності, естетичності і функціональності, що збігається з уявленнями замовника про красу. Ми створимо для Вас виключно авторський, ексклюзивний в своїй неповторності дизайн-проект. Він буде розроблений індивідуально, відповідно смакам і побажанням замовника, враховуючи при цьому всі актуальні тренди і нововведення.

Ми не перестаємо розвиватися, слідуючи за останніми сучасними тенденціями. Адже інтер'єр - це затишок і гармонія, це цінності, перевірені часом, показник статусу і гарного смаку господарів!

Наша дизайн-студія об'єднує дизайнерів, архітекторів і фахівців з управління проектами, що мають багаторічний досвід в різних стилях дизайну і напрямках архітектури в області житлової і комерційної нерухомості.

Наша команда виробила свій індивідуальний стиль роботи з клієнтом, що включає ретельне вивчення ваших потреб і вироблення найбільш оптимального рішення відповідно до ваших пріоритетами і побажаннями. Якщо ви хочете замовити дизайн квартири або дизайн інтер'єру приватного будинку, звертайтеся до нас. Ми допоможемо вам створити свій власний острівець комфорту і затишку в цьому світі.
Оновлення: 11.10.2017
Зареєстровано: 11.10.2017
Ідентифікатор: 35218
Відгуки про компанію
www.decor.ua/ua/f/yatakbachu
Центральний офіс
Київ, Васильковская 13, оф 35 03040
Популярність компанії
51 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 423