Altwork Station — новий спосіб роботи за комп'ютером

Altwork Station — новий спосіб роботи за комп'ютером

Продукт все-в-одному, який дозволяє сидіти, стояти й лежати під час роботи
Під час роботи в офісі традиційно людина має пристосовуватися під робочу зону. Розробники Altwork запропонували робочу станцію, яка, навпаки, адаптується під працівника.

Кілька років тому один із засновників американської компанії Altwork усвідомив, що у нахиленій позиції він почувається більш комфортно і працює більш продуктивно. Це стало поштовхом для ідеї, яка пройшла через розробку концепцій, прототипів і тестування. Результатом стала робоча станція, яка складається зі вбудованого монітору, столу та стільця з рухомим корпусом, який дозволяє користувачеві працювати в різних позиціях: сидячи, стоячи чи лежачи. Клавіатура та мишка фіксуюються на робочій поверхні за допомогою магнітів, щоб не падати під час зміни положення.

Signature Altwork Station в положенні сидіння
Фото: Altwork
Signature Altwork Station в положенні сидіння з витягнутими ногами
Фото: Altwork
Signature Altwork Station в положенні стояння
Фото: Altwork

Signature Altwork Station схожа на крісло стоматолога. Виглядає досить химерно і викликає насторожену реакцію в потенційних користувачів. Тому компанія пропонує відвідати їх офіс та провести тестування, щоби визначити, чи це життєздатне офісне рішення. Інвестиція суттєва. На весну 2018 року ціна робочої станції складає 8500 доларів.

Signature Altwork Station в положенні лежання
Фото: Altwork

Цільова аудиторія продукту — люди, які багато часу проводять за комп’ютером. За визначенням компанії, високоінтенсивні користувачі щодня проводять за комп’ютером мінімум чотири години і вирішують складні завдання протягом тривалого періоду часу, наприклад, програмісти, письменники, аналітики, дослідники тощо. Однозначних критеріїв щодо ергономіки меблів ще не існує, але експерти стверджують, що протягом дня краще змінювати положення тіла й рухатись. Для нормального кровообігу краще, щоби між тулубом та ногами був кут понад 135 градусів на відміну від 90 градусів під час сидіння на традиційних стільцях. На цьому акцентують розробники Signature Altwork Station. Вони стверджують, що їхня розробка підтримує все тіло від голови до п’ят. Шия та плечі у такому положенні не напружуються.

Інтегрована клавіатура Signature Altwork Station
Фото: Altwork

Signature Altwork Station настроюється під персональні потреби за допомогою інтегрованої клавіатури. Відрегулювати можна кут сидіння, столу, монітора, відстань до столу, висоту столу й монітору, висоту, на яку випростовуються ноги. Можна запрограмувати 4 положення, щоби станція запам’ятала ідеальні позиції.

Частина сидіння Signature Altwork Station
Фото: Altwork

Ширина складає 86 см і станція може пройти крізь стандартні двері завширшки 90 см. У сидячому положенні довжина станції складає 1.4 м, у лежачому — 1.8 м. Для порівняння: робоче місце авторки статті займає площу приблизно 1.2х1.2 м.

Signature Altwork Station
Фото: Altwork

Продукт має деякі обмеження:

  • Максимальная вага моніторів — 18 кг. Кількість не обмежена, наприклад, було реалізовано проект із чотирма моніторами.
  • Максимальная вага людини — 130 кг. Спеціалісти працюють над збільшенням цієї цифри.
  • Розраховано для людей висотою від 155 см до 194 см.

Для збільшення зручності як додаткову опцію пропонують бічний столик, котрий не рухається разом із тілом. Він призначений для зберігання чашок, паперів, книг або обідів.

Знайдіть всі свої архітектурні рішення через DECOR.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.
+380 44 237 XX XX +380 44 237 2567
+380 44 237 XX XX +380 44 592 6444

Нове та найкраще