Квартира в будинку 08: інтер'єр у дусі лаконізму

 668
У дусі лаконізму, зі звичайних матеріалів, використовуючи метод зонування, голландські дизайнери студії «і 29» створили простий, і в той же час неповторний у своєму роді інтер'єр для квартири будинку 08 в місті Амстердамі. В інтер'єрі цієї квартири «головне» чітко відділяється від «другорядного», візуально розсовуючи межі простору...
Квартира в будинку 08
Фото i29
Завдання з раціональним числом «маленька площа»

Інтер'єр кімнати, яка одночасно служить вітальнею, кухнею    і їдальнею, у цій невеликій квартирі площею всього 45 кв.м. виконаний з урахуванням    правил ергономіки і зонування простору з метою створити затишне і зручне    приміщення на обмеженій за розмірами площі.

Квартира в будинку 08
Фото i29

Всі три зони акцентують увагу на головних предметах і приховують    від очей все зайве і другорядне у своєрідних блоках, вмонтованих у    ту чи іншу стіну. Кухонні приналежності й устаткування — приховані в одному блоці-сховищі;    а елементи вітальні і їдальні, у вигляді каміна і різних корисних дрібниць — заховані    в іншому. Іншими словами всі необхідні речі для повноцінного функціонування    кожної з трьох зон, зберігаються в двох блоках-сховищах, а головні предмети —    залишаються перед очима.

Квартира в будинку 08
Фото i29
Квартира в будинку 08
Фото i29
Квартира в будинку 08
Фото i29

У колірній гамі предметів інтер'єру кімнати чітко спостерігається    дух лаконізму: у білий колір пофарбовані підлога, стіни і стеля, а в чорному кольорі    оформлені меблі і елементи декору, і як доповнення — натуральне дерево, з    якого зроблені блоки-сховища.

При цьому «небагатослівність» колірної гами інтер'єру    ніяк не збіднює атмосферу кімнати, а, навпаки — збагачує її простором    і візуально розсовує простір.

Квартира в будинку 08
Фото i29
Квартира в будинку 08
Фото i29

Таким чином, застосовуючи правило «упорядкування» в завданні з раціональним    числом «маленька площа», де чисельником виступила загальна площа, а знаменником    — метод зонування і лаконізм, дизайнери знайшли блискучу відповідь і створили    затишну, вільну і простору кімнату, яка виконує одночасно функції і вітальні,    і кухні, і їдальні ».

Ілля Литвинов

Знайдіть всі свої архітектурні рішення через DECOR.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

Нове та найкраще