Стіна всередині кафе з лампочками на мідних трубах

Топ 5 ідей як замаскувати труби в інтер'єрі

 2 846
Комунікації у квартирі або будинку — річ необхідна, але вони надзвичайно дратують. Річ у тому, що більшість труб ну абсолютно не вписується в інтер'єр приміщення. У такому випадку доводиться або змиритися з недосконалістю, або шукати способи задекорувати труби. У цій статті ми розповімо 5 ідей, як заховати або прикрасити комунікації в житловому приміщенні.

Пластикові труби водопроводу на тлі білої стіни
Фото: Ksenia Chernaya (c) Pexels

Особливості труб

Щоби перемогти ворога, треба думати, як він. Ми не змушуємо вас вживатися в роль труб, але вивчити їхні різновиди не завадить. Отже, комунікації у квартирі можуть ділитися за такими критеріями:

  • призначення — газ, вода, вентиляція тощо;
  • перетин — круглий або прямокутний;
  • напрямок — вертикальний, горизонтальний;
  • матеріал — пластик, сталь, кольорові метали.

Варто зауважити, що найлегшому маскуванню піддаються прямокутні комунікації. Якщо ви перебуваєте на етапі ремонту, то краще купити профільну трубу, яка зручно «зашивається» й декорується.

Перш ніж приступити до вивчення питання, також варто розуміти, що не всі комунікації можна закрити наглухо, бо до деяких із них буде потрібний доступ у цілях обслуговування й ремонту.

Поєднання металевих труб в інтер'єрі
Фото: jiawei cui (c) Pexels

Кращі ідеї декорування труб у житлі

Ось найбільш практичні й популярні поради щодо маскування труб:

  1. короб із гіпсокартону — перевагою такого маскування варто назвати можливість оснащення люком для швидкого доступу, а також фарбування короба в будь-який колір;
  2. фальшстіна — такий елемент підходить для великих приміщень, дозволяючи не тільки заховати вертикальні комунікації, а й зонувати приміщення;
  3. широкий плінтус — горизонтальні комунікації, що проходять по підлозі, ідеально заховати в плінтус;
  4. меблі на замовлення — замовляючи вбудовані меблі, ви зможете прикрити ними безліч вентиляційних каналів і водоводів, особливо на кухні;
  5. фарбування — якщо у вас лофт, то чорні батареї на тлі цегли будуть виглядати ідеально.

Що стосується останнього пункту, тут усе залежить від вашої фантазії. Стиль прованс добре поєднується з пастельними тонами, а труби в санвузлі можна замаскувати під стовбур бамбука або начистити до мідного блиску комунікації на кухні. Все у ваших руках.

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції DECOR.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через DECOR.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

Нове та найкраще