Витончений офіс для Kido Technologies

 3 235

Різні модні віяння, масово охоплюють населення нашої    планети, бувають часом дуже неоднозначними. Наприклад, мода починати роботу за    кавовим столиком поза офісом прийшла до багатьох країн від молодих IT-ішніков «кремнієвої    долини». При наявності Інтернету, ноутбука і доброї кави з бутербродом нема чого    поспішати в осоружний офіс на очі вимогливому начальству. Краще почати роботу    в більш гламурною обстановці. Головне щоб робота робилася ...

Однак керівникам сінгапурської фірми Kido Technologies,    що спеціалізується в області IT-технологій і мультимедіа, що не дуже подобалося,    коли співробітники пропадали невідомо де в робочий час.

Тільки вони не стали писати грізні накази і влаштовувати показові    звільнення, а, завдяки місцевій архітектурної студії SKLIM,    справили в своєму офісі трансформацію інтер'єру, перенісши елементи і атмосферу    айтішной кафешки в робочі пенати.

Офіс Kido Technologies
Фото: Джеремі Сан

Так як офіс розташований у старій будівлі готелю, де, у свій    час, був проведений капітальний ремонт, головна умова замовника проекту    полягала в збереженні конфігурації стін, стелі та існуючих світильників.    А першорядним естетичним завданням стало об'єднання гнучкості просторових    рішень із технологічністю і творчою атмосферою.

Офіс Kido Technologies
Фото: Джеремі Сан

Як програмний епіграф до проекту, автори взяли вислів    куратора відділу архітектури та дизайну Музею Сучасного Мистецтва (США) Паоли    Антонеллі: «Робота — це і місце де ви перебуваєте, і стан душі».

Офіс Kido Technologies
Фото: Джеремі Сан

У результаті вийшов офіс, який є яскравим представником    (незважаючи на переважання білого кольору в інтер'єрі) «space    open». А найяскравішою плямою в інтер'єрі є основне джерело інформації,    тобто, екран монітора.

Офіс Kido Technologies
Фото: Джеремі Сан

Весь простір офісу розділений на вісім кластерів — умовних    робочих зон. Вони забезпечені набором необхідних виробничих функцій: напіввідкриті    робочі місця, дискусійні столи для корпоративного мозкового штурму або переговорів    із клієнтами, склади, туалетні кімнати, конференц-зал і т.д.

Офіс Kido Technologies
Фото: Джеремі Сан

Єдиний, у кого дійсно ізольований кабінет на    території «space open» — керівник компанії. Йому дістався персоналізований    декор стін і меблів: рожево-кремовий.

Офіс Kido Technologies
Фото: Джеремі Сан

З метою тотальної економії місця архітектори не будували ізольованих    приміщень для сніданків і обідів, а зробили їх частиною робочого простору.    Вирішено це за допомогою пристінних мобільних кубів, що обертаються навколо своєї осі.    У відкритому стані виходить невелике місце для прийому їжі, яке оснащено    всіма необхідними кухонними приладами, посудом і мийкою. По закінченню обіду    кухонний міні-комплекс повертається в стеновий простір і стає невидимим    для очей відвідувачів.

Офіс Kido Technologies
Фото: Джеремі Сан

Технологічна мобільність є ключовим аспектом сучасного    офісу. Тому в цьому проекті була передбачена можливість «аварійного» збільшення    чисельності персоналу в разі укладення великого контракту. Після найпростішої    реорганізації, всього за кілька хвилин, можна збільшити кількість робочих    місць з шести до десяти.

Офіс Kido Technologies
Фото: Джеремі Сан

Все управління в офісі здійснюється за допомогою програми «розумний    будинок», яка встановлена на центральному комп'ютері. Це відноситься і до режиму    освітлення, що має, у залежності від часу доби, кілька налаштувань.

Офіс Kido Technologies
Фото: Джеремі Сан

Даний проект можна назвати вдалим досвідом зі створення гнучкого    трудового середовища, яке сприяє продуктивній роботі компанії, максимальній    віддачі та економії коштів за змістом офісу.

Дані про проект:
Замовник: Kido Technologies
Виконавець: СтудіяSKLIM
Площа: 120 м2

Ілля Литвинов

Знайдіть всі свої архітектурні рішення через DECOR.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

Нове та найкраще