Квартира під назвою «Перемикач»

 1 017

Японські дизайнери та архітектори досить часто вносять у свої проекти нотки    ергономічності і функціональності. І не тому, що їм не вистачає фантазії і    розмаху, а для того, щоб створювати найбільш комфортні умови проживання    і існування людини в навколишньому просторі. У цьому, під час, і полягає    їх геніальність.

Одним з подібних проектів, які символізують зручну функціональність і комфорт,    є інтер'єр квартири під назвою «Перемикач» від дизайнера Yuko Shibata.

Мета даного проекту — надати власнику квартири    мобільні умови проживання. А ідея полягає у двох основних чинниках:    у денний час доби власник трансформує житловий простір в офіс, а в    вечірній — «повертає» видозміни в затишну домашню обстановку. І    весь цей процес здійснюється миттєво, без особливих зусиль, за допомогою мобільної    стіни і своєрідних «дверей».

Їдальня
Ryohei Hamda
Вечірньої пори — їдальня
Бібліотека і конференц-зал
Ryohei Hamda
Вдень — бібліотека і конференц-зал

Вечірньої пори одна з кімнат квартири є    просторою їдальнею. А як тільки настає ранок і час офісної роботи, власник    квартири відсуває на певну відстань мобільну стіну, за якою ховаються    стелажі і полиці. Таким чином, одна кімната, в процесі не складної трансформації,    ділиться на дві: конференц-зал та бібліотеку. У конференц-залі проходять засідання,    а в бібліотеці вивчається література.

Макет інтер'єру
Макет Yuko Shibata
Спальня
Ryohei Hamda
Вечірньої пори — спальня
Кабінет
Ryohei Hamda
Вдень — кабінет офісу

Другим, не менш геніальним, рішенням Yuko Shibata в питанні    трансформації простору даної квартири стало «почергове перетворення»    спальні і суміжної з нею кімнати в кабінети офісу і назад.

Дана видозміна відбувається за рахунок незвичайної двері, яка   в закритому стані, у вечірній час, являє собою не що інше, як   стіну, зроблену з дерев'яної вагонки. Але варто її відкрити — як з’являються   книжкові полиці, лавочка-лава і своєрідне «вікно», що виходить у суміжну зі   спальнею кімнату. Так зване вікно, в «офісний» час, є зоною переходу   з суміжної кімнати в частину спальні, відведену під кабінет. Коли ж трансформація   двері повертається в первісний стан, у вікно «в'їжджає» книжкова поличка,   яка з боку суміжної кімнати виглядає як вмонтований у стіну шафа.

Книжкова полиця
Ryohei Hamda
Книжкова полиця
Ryohei Hamda

Ще один не менш важливий момент, на якому слід акцентувати    увагу в даному проекті, полягає в тому, що початковий план квартири    залишився в тому ж вигляді, якому був до початку дизайнерських робіт, так як всі    стіни в силу конструктивних особливостей є несучими. Чи не це зразок    того, як не зраджуючи старому і звичному — можна створити новий, зручний і ергономічний    простір?!

Ілля Литвинов

Знайдіть всі свої архітектурні рішення через DECOR.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.

Нове та найкраще