Нова колекція тканинних ролет вже доступна до замовлень у Салоні Вікна!

Нова колекція тканинних ролет вже доступна до замовлень у Салоні Вікна!

Компанія Декорвікна розширила асортимент тканинних ролет. Тепер у нас в Салоні Вікна Ви можете замовити ролети з колекції Serpanok.
Тканинні ролети, ролети День-Ніч та Скрін - це більше, ніж просто захист від сонця та поглядів ззовні. Вони можуть бути вишуканим елементом декору, який допомагає створити унікальний стиль Вашого приміщення. А простий принцип роботи і зручність в експлуатації роблять їх незамінними аксесуарами. Наші тканинні ролети мають просту та зручну систему управління. Ви можете легко регулювати висоту полотна штори, накручуючи її на вал, що дозволяє точно встановити потрібний рівень освітлення та приватності.

Внутрішні ролети не лише дозволяють регулювати освітлення в приміщенні, але й створюють атмосферу затишку та комфорту. Ми пропонуємо широкий вибір тканин з різноманітними візерунками і типами плетіння волокон. Вони чудово доповнять інтер'єр вишуканої вітальні, оригінальної дитячої кімнати або класичного робочого кабінету.

Переваги наших ролет:

- Ефективний захист від спеки та сонячного світла, а також сторонніх поглядів.

- Довговічність і зносостійкість матеріалів.

- Легкий догляд та здатність матеріалу утримувати форму.

- Природне денне освітлення в приміщенні та захист екранів телевізорів, моніторів.

- Різноманітність дизайнів та кольорів, що відповідають будь-якому стилю інтер'єру.

Ціна на віконні ролети залежить від кількох факторів, включаючи вибір тканини, розмір полотна, тип механізму та фурнітури. Щоб отримати точний розрахунок вартості ролет, які відповідають Вашим потребам, завітайте до Салону Вікна, або просто зателефонуйте.

Нехай Ваші вікна стануть ефективним захистом та чудовим акцентом в інтер'єрі!
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
+380 63 796 XX XX +380 63 796 6241
+380 63 796 XX XX +380 63 796 6241
+380 63 796 XX XX +380 67 780 8678
Ідентифікатор: 3341